| Tudur2000 a întrebat:

Daca fac 200 de flotari in trepte zilnic o sa se vada ceva?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, dacă le faci corect atunci în mod clar o să se vadă diferența. Dar atâta timp cât nu ai o dietă corespunzătoare nu o să se vadă diferențele.

| Cosmin86 a răspuns:

Evident ca NU ( sau foarte putin ).

1. muschii se dezvolta in zilele de pauza. antrenament "zilnic" e ce lmai CRETIN antrenament posibil

2. lucrezi mereu aceleasi grupe ( piept si triceps )? biceps, umeri, spate, picioare cui le lasi?

3. 200 sunt prea multe repetari, pentru muschi se fac PUTINE repetari ( 6-8 ) cu greutati din ce in ce mai mari.

Trebuie sa maresti greutatea, NU numarul de repetari.

Documenteaza-te si tu pe culturism.ro sau getfit.ro