| dangerX a întrebat:

Daca fac 500 de abdomene pe zi in cat timp se va observa evolutia abdomenului? Stiti alt exercitiu ma bun pentru abdomen?

4 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Nu trebuie sa faci in fiecare zi, abdomenul trebuie lucrat de maxim 3 ori pe saptamana, are nevoie de timp de refacere ca orice muschi. In 2 luni se va observa, dar daca ai grasime pe abdomen nu vei observa nimic daca nu slabesti.

| sherlock a răspuns:

Vezi pe youtube acolo iti arata si explica mai bine.

| noescape a răspuns:

Incearca si bricegele sau mentinerea picioarelor la 30-40 grade.

| Yana_4447 a răspuns:

Eu nu cred ca e nevoie sa faci asa de multe, poti sa faci si ma putin dar sa la executi bine:) Aici o sa vezi un exemplu de cum trebuie sa lucrezi
http://youtu.be/tk7QUrQJQs8