| ir3al a întrebat:

Buna TPU.Este urgent !va rog cititi.Ce trebuie sa fac pentru a avea un abdomen cu patratele (sunt fata ) , credeti ca daca fac 100 de abdomane in fiecare zi , in 1 luna voi avea abdomenul asa.Ce alte exercitii pentru abdomen stiti voi?In cat timp se dezvalta muschii abdomenului?Dau funda si multumesc anticipat

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 incearca asta in fiecare zi si se vor vedea rezultate :-*

| ursulettbxio a răspuns:

Cam asa ar trebui sa faci