| вυттєяƒℓу a întrebat:

Ce exercitii se pot face pentru a slabi in zona abdomenului, in afara de abdomene!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Xenaaaa a răspuns:

Daca ai bicicleta medicinala poti sa slabesti si la abdomen cat si la picioare in acelasi timp.

| fetita97 a răspuns:

Uite. vreau sa te ajuthappy un exercitiu foarte util in 1 luna jum iti garantez ca vei avea un abdomen mai plat. iti voi zice de unde am aflat de ce acest ex...umblu la antrenamente(volei) si am intrebat-o pe antrenoare ce sa fac ca sa am abdomen plat. mi-a zis ca dimineata fara sa mananci absolut nimic te culci jos deci si ridici trunchiul cu tot cu picioare.am intrebat-o in cat timp voi avea mi-a zis ca 1 luna jum... a trecut o luna de cand fac exercitiul si de la 80 cm (talie)am ajuns la 73.am slabit si la picioare.la burta am avut 88 cm acum am 84 deci e f util inainte cand apucam :O acum e mult mai putin. daca nu ai inteles exercitiul imi trimiti mesaj.kiss