| Bogdaaan a întrebat:

Daca fac genoflexiuni cu bara pe spate, e adevarat ca nu mai cresc? [ la inaltime ma refer]

Răspuns Câştigător
| cossboss a răspuns:

Da deoarece iti preseaza coloana tongue si eu m-am apucat de sala si nu am mai crescut! Sper ca ti-am fost de ajutor tongue

| Bogdaaan explică (pentru cossboss):

Fac sala de 4 luni... dar inca n'am facut picioare deloc!

6 răspunsuri:
| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

Fii linistithappy nu e nici o problemawinking fa in continuare. Bafta!

| RandyMarsh a răspuns:

Nu este adevarat.
Funda?

| Ghost99 a răspuns:

Nu e adevarat fac sala de mult timp si am facut si din astea asaca stai linistit si fa in continuare ca nu are nimic bafta!

| Anony123 a răspuns:

Este adevaratbig grin

| cossboss a răspuns:

Ba frate voi ganditi cand vorbiti? u cand faci sala sa zicem iti intareste oasele! si daca faci picioare cu bara pe spate iti Preseaza coloana si o intareste si nu mai ai cum sa cresti! Bogdaaan! nu mai cresti de la el am tata care a facut 40 de ani de sala si crede-ma nu zice prosti!