| GulDan a întrebat:

Daca fac poza intr-un maeu calumea stramt sa mi se vada muschiuleti de la brau in sus pana la freza credeti ca e de cocalari poza?laughing

18 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Cam da
.

| Cupcake69 a răspuns:

Da. straight face
Daca faci poze intr-un maieu stramt si esti baiat, da, inseamna ca poza e de cocalar.

| NCeausescu a răspuns:

Stii ce inseamna cocalar?
Tigan de cea mai joasa speta! Tu decizi... Bafta!

| Benchea_Iosif_1999 a răspuns:

Eu nu cred...Eu stiu sigur rolling on the floor

| andreyutzha a răspuns:

Parerea mea e ca dalaughing

| NuStiuNimicNiciodata a răspuns:

Nu. Chiar deloc. Nu uita ochelarii de soare :*.

| Mihaela1964 a răspuns:

E poza de kwonkicker, daca o postezi pe undeva o sa para de...

| abuzz a răspuns:

Mie nu mi se pare ca ar fi de cocalar daca ai face o astfel de poza!

| paulica123 a răspuns:

Nu

| cooldreams a răspuns:

Da, dar asta nu inseamna ca-mi displace!

| xAnnabella a răspuns:

Clar e de cocalari poza straight face

| tznkurgn a răspuns:

Normal ca da

| GulDan explică:

Eo nu va inteleg daca ziceam ca incordez muschi clar era de cocalari dar asa doar in maeu toti ca e de coca...degaba m-am chinuit 1 an de sala?laughing

| LegionarulRoman a răspuns (pentru GulDan):

Muschii se fac pentru a fi utili in viata de zi cu zi, nu pentru a face poze de cocalar.

| gabrielgp07 a răspuns:

Depinde unde faci poza. Daca o faci la sala sau in vacanta nu e cocalar daca o faci langa o soba cu o carpeta pe perete langa bec si cu ochelarii de soare atunci prietene inseamna ca tu insuti esti cocalar.

| JoJoAllecz a răspuns:

Nu! Daca vrei sa arati lumii ca ai un corp frumos nu inseamna ca esti cocalar dar...na asta este parerea mea!

| FitMonkey a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Multa lume umbla la sala sa "arate cumva" nu pentru ce ai zis tu.

| onasis1961 a răspuns:

NU! Este poză de Băiat de Băiat!