| loggertiffman a întrebat:

Daca ma apuc de alergat(jogging)exista vreun risc sa scad in inaltime? mentionez ca am 14 ani si in jur de 1.63 m. vreau sa alerg in fiecare dimineata

Răspuns Câştigător
| Alexa_Alexandra_1995_3hho a răspuns:

In niciun cazwinking jogging-ul te ajuta sa te mentii in forma, sa scapi de celulita si sa ai un corp frumos modelat. sper ca te.am ajutat happy

4 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Da, o sa scazi in inaltime pana devii inexistent. vei scadea pana vei avea 1 metru inaltime sa te uiti sub fustele gagicilor pe strada.
cine dracu va baga in cap rahatul cu scazutul in inaltime?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sportul ajuta la dezvoltare nu la scadere. Sa nu uiti sa faci intai exercitii de incalzire si apoi (dupa alergare) exercitii de relaxare. Sunt si astea foarte importante.

| Voyo_Abby_1999 a răspuns:

Nu o sa scazi in inaltime.
Doar o sa iti mentii conditia fizica si probabil o sa slabesti