| Alexa109 a întrebat:

Daca mă voi duce la volei si am 14 ani si 1.60 mai ma înalț?

Dau funda

3 răspunsuri:
| ruddy a răspuns:

Ba eu zic ca te ajuta oarecum sa te inalti. Eu in 3 luni de zile (vacanta de vara) tot la 14 ani m-am inaltat mai mult decat de la 12 la 14. Faceam 2 antrenamente pe zi de volei.

| Gigi777 a răspuns:

Nu te inalti de la volei, lucreaza niste hormoni acolo cand dormi in corp pana la 18 ani maxim 20 ani care te ajuta sa cresti, hormoni de crestere, dar e foarte bine daca faci sport la volei, la baschet, fotbal, ce mai e acolo. Nu am vazut pe nimeni sa joace bowling, darts, numai fotbal, volei, baschet mai putin si volei, dar e bine, e bine, joaca acolo. Nu vreau funda, da-i altcuiva funda, nu-mi place cu funda.

| Alexa109 explică (pentru Gigi777):

Mulțumesc mult pentru sfaturi, dar si pentru ca m-ai lamurit!