| Anonim6666644 a întrebat:

Daca merg 3 saptamani la sala cu antrenor personal si suplimente se vor vedea ceva rezultate?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

3 saptamanii? spoi ce faci? sportul indiferent de natura lui e ceva pe viata, ce trebuie facut macar 3, 4 zile per saptamana, stiintific vorbind suplimentele nu ajuta la masa msculara, proteinele ce rol au in organism sunt chesti de clasa a 6, proteinele sunt caramizile vieti doar o mica parte ajung la refacerea muschilor, trebuie sport pe durata lunga de timp

| Moonlight15 a răspuns:

Este pusa la misto intrebarea... Rezultate se vad si in cateva luni, micute dar totusi se vad.

"Daca tii si dieta da" - ai calcat intr-o sala in viata ta?

| AnKuXor a răspuns:

Daca tii si dieta da.

| alin100 a răspuns:

Rezulatatele adevarate se vad in ani de zile, prin multa munca la sala:antrenamente de 4 zile pe saptamana, si o dieta bazata pe multe proteine, chiar 2, 5-3 g proteina per kg.Suplimentele conteaza intr-un procent foarte mic, mai importante fiind:alimentatia, antrenamentul si odihna!