| Njcenumesapun090 a întrebat:

Să merg la sală la 13 ani îmi trebuie antrenor personal neaparat?

2 răspunsuri:
| RoxanaIoana108 a răspuns:

Sigur ca da! Pentru a executa corect exercitiile si pentru a te învața la aparate. Cel putin prima luna fă-o cu antrenor personal.

| Zedge a răspuns:

Nu e neapărat, nu te obligă nimeni să iei antrenor, dar ca începător, e recomandat să lucrezi la început cu un antrenor personal, pentru a-ți arăta cum se fac corect exercițiile și cum lucrezi corect la aparate, după ce t înveți, nu mai ai nevoie de antrenor.