| d0areu a întrebat:

Daca nu fac febra musculara inseamna ca nu mi-am lucrat muschii corect/suficient? Asta inseamna ca nu progresez deloc in antrenament? Fundaa!

2 răspunsuri:
| Kapss a răspuns:

Nup, asta ar trebui sa insemne ca te-ai cam obisnuit cu greutatea/greutatile si e necesat sa treci la urmatorul nivel. Mai pune intre 3-5kg (cresti in forta => cresti in masa musculara)winking

| n1234 a răspuns:

Nu neaparat, febra musculara o faci cand depui prea mult efort si nici nu esti obisnuit, dar daca nu ai facut febra musculara te-ai obisnuit si nu mai ai durerile de maini sau picioare