| metonst54 a întrebat:

Daca nu am febra musculara a doua zi dupa ce mi-am lucrat muschii inseamna ca nu am lucrat destul de intens?

Răspuns Câştigător
| neamtzu92 a răspuns:

Pai febra musculare apare atunci cant supui muschi unui regim cu care nu sunt obisnuiti big grin... Dar nu este obligatoriu sa faci febra musculara

Daca nu ai facut febra inseamna ca ai inceput bine si nu ai fortat data viitoare incearca sa ii mai lucrezi cu greutati mai mari, presupun ca mergi la salawinking

9Fundita?)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici pe departe! Chiar e indicat sa incepi usor si sa intensifici mai tarziu antrenamentele pentru a evita intinderile musculare(si, totodata, febra musculara).