| anonim_4396 a întrebat:

Daca sar coarda pe fiecare zi cam 100-150 de sarituri si iau mult calciu si multivitamie o sa ma inalt mai repede? Stiti ceva? Vreau raspunsuri concrete......adica fara sa fac bachet, inot si altele...Ce as putea sa fac acasa ca sa ma inalt mai repede exercitii ceva

Răspuns Câştigător
| CaziPloaie a răspuns:

Da dar trebuie sa faci si niste tractiuni sau stai agatat de o fara!

| Cosmin86 a răspuns (pentru CaziPloaie):

Sa stea agatat de o bara sau sa faca tractiuni?

esti doar un copil mic, nu?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Tu fa miscare si mananca sanatos si lasa mama natura sa se ocupe de crestere, nu forta sa nu ai probleme la maturitate.

| Nickname1890 a răspuns:

Saritul corzii nu are nici o legatura cu cresterea in inaltime, iar 100-150 de sarituri? Ce naiba, asta nu inseamna nici macar 3 minute?

| Flydream a răspuns:

Asa cum a zis si cosmin, tractiunile iti dezvolta mobilitatea si datorita lor o sa te inalti.

| klawdiw a răspuns:

Faci multe sarituri inalte si tractiuni la bara.