| gargaritza_5474 a întrebat:

FUNDAAAAA! stie cineva exercitii pentru inaltare[de facut acasa]?big grindacac da, recomandati-mi =-le si mie, va rog! doar daca dau rezultatebig grinsi daca nu stiti, nu-mi dati raspunsuri "du-te la inot"sau "inca mai ai timp sa cresti" etcbig grinvreau raspunsuri concrete!winkingapropo, am 16 ani si sunt fatabig grin

Răspuns Câştigător
| Anduciu a răspuns:

Am auzit ca daca stai agatata cu mainile de o bara in fiecare zi, cat de mult poti, te mai inalti putin.

1 răspuns:
| eXtrike a răspuns:

Hmm, eu la volei intr-un 12 luni - 3 luni - 1 luna = 8 luni = 20 cm