| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa fac exercitii fizice pentru slabit, trebuie sa mananc inainte sau dupa ce le fac?

Răspuns Câştigător
| Crucified a răspuns:

Intai mananci si apoi ex. fizice ca daca faci mai intai ex. fizice si apoi mananci numai are niciun rezultat. funda? happy

3 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Un baton ceva inainte pentru energie.

| SasukeCS2 a răspuns:

Pai mananci inainte si dupa 30 de minute incepi sa faci exercitii de slabit, ca daca faci imediat dupa ce mananci probabil o sa te doara stomacul, eu asa am patit.

| sfeklasfekla a răspuns:

Pentru orice exercitiu fizic sau cand faci efort fizic nu este recomandat sa mananci inainte cu 1 ora jumate si nici dupa cam tot la fel..Si in special pentru slabit du-te si alearga lasa exercitiile...cand alergi soliciti toti muschii inclusiv muschii faciali.Le poti face in paralel si exercitii si alergat dar axeaza-te mai mult pe alergat uite id meu iti pot da mai multe sfaturi acolo llg_Art tin sa mentionez ca sunt instructor de fitness