| Madu_5369 a întrebat:

am nevoie de un regim, dieta simpla. un orar de slabit ceva urgent m`am ingrasat enorm. in ultimul timp. m`am latit f mult in umerii maini groase faptza, tot toto totsad vreau ceva care sa functioneze rapid... ] exercitiipe langa diete oraar cu exercitii fizice. si intervalul cand trebuie sa le fac sunt dispusa sa renunt la fast-food sa renuunt la tot la scoala in loc sa mananc porcari ce sa mananc, ideeiiiiiicrying va rog mult funda!:* Multumesc[ nu pastile sau creme, doar alimente si exercitii fizice]

1 răspuns:
| Asssc a răspuns:

Incearca ca mesele pe care le ei sa contina pe toata ziua 4 feli de paine, fara margarina unt dulciuri de nici un fel, fara mezeluri(doar dimineata), la pranz ceva legume mai putina carne, seara un ceai o felie de paine prajita cu ceva nu unt sau margarina si in nici un caz mezeluri. exercitii fizice : ar merge jumate de ora pe zi alergat, seara abdomene, dimineata relaxeazate, incearca sa nu mai bei suc apa plata nu minerala, si ceai de fructe, apa minerala poti sa bei o cana inainte sa mananci ca sa iti reduca pofta de mancare. Cam asta e sper sa te ajute si daca nu reusesti asa treci pe regim complet.