| CeQe a întrebat:

Daca vreau vreau sa devin profesor de sport trebuie sa ma duc la liceu care are profil Sport? sau la orice profil dar sa am conditie fizica buna.desii o am happy

5 răspunsuri:
| seby005 a răspuns:

Ca sa devii profesor de sport poti sa mergi la orice profil dar dupa acea trebuie sa faci fac de sport.da intr-adevar conteaza si conditia fizica.bafta

| CeQe explică:

Pai fac sala de cam 1 an si fac zilnic jogging, 70-80 flotari, 50-55 tractiuni.joc volei, fotbal, tenis de picior etc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza liceul. conteza ce faci dupa liceu adica trebuie sa faci academia sportiva tongue

| rlkaa a răspuns:

Daca vrei sa devii prof de sport trebuie sa termini facultatea de educatie fizica si sport si sa faci modulul psihopedagogic. in liceu nu conteaza ce profil faci

| RiskofDeath a răspuns:

Liceu,nu cont profilul, dar daca vrei sa fi pregatit alege sportu, si e important sa faci facultatea de sport