| GulDan a întrebat:

Dati-mi si mie exercitii specifice pentru lupte!

Cu explozie sa-mi maresc forta si rapiditatea sa dau cu pumnu!

6 răspunsuri:
| 1cristian1990 a răspuns:

Fa flotari si ganteze la brate cu greutati mici ia un sac de box sau fa-ti unu din ceva si cearta-te toata ziua cu el, mananca bine sa ai energie si bea multe lichide! Ce poate fi mai bine de asa!?

| Cosmin86 a răspuns (pentru 1cristian1990):

Antrenament de copil mic...

du-te la un club de lupte, pe site-ul asta vin copii mici care iti spun sa faci flotari!

| GulDan explică (pentru Cosmin86):

Ok m-as duce dar am si cateva dubii...am 19 ani e cam tarziu oare? Ar rade cineva de acolo ca sunt mare dar varza la bataie?laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru GulDan):

Orice incepator e varza la bataie... chiar si Bruce Lee era varza la inceput.

E ceva NORMAL, o sa vezi ca la inceput te protejeaza aia experimentati.

| 1cristian1990 a răspuns (pentru Cosmin86):

Da si vin si dinaia mari si foarte experimentati care nu isi mai incap in piele de egou! E ceva la mintea prostului sa te inscri la o sala de box daca vrei sa stii sa dai cu pumnu! Ti-a cerut o parere despre exercitii nu sa vina cineva sa ii spuna : du-te la sala! Dar, acum fiecare dupa cat gandeste!

| Cosmin86 a răspuns (pentru 1cristian1990):

Si tu i-ai zis flotari, de parca l-ar ajuta cu ceva asemenea exercitii simple.

Apuca-te de sah