| Dannyofficial a întrebat:

Dati-mi si mie va rog, un program de forta la sala mentionez am 1.73 si 66kg. am un fizic foarte placut, dar nu am forta necesara sa ridic greutati mari, imi tremura mainele dupa 6/7 repetari

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da, dar e temporar, in timp trebuie sa ajungi sa-ti faci propriul program.

luni - piept
marti - spate
miercuri - umeri si trapez
joi - picioare
vineri - brate si antebrate

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cate zile pe sapt?

| Dannyofficial explică (pentru Cosmin86):

Ai vreun program de 5 zile pe sapt?

| Dannyofficial explică (pentru Cosmin86):

Mersi mult esti foarte expert in cea ce faci.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Dannyofficial):

Da, dar e temporar, in timp trebuie sa ajungi sa-ti faci propriul program.

luni - piept
marti - spate
miercuri - umeri si trapez
joi - picioare
vineri - brate si antebrate

| DnFn a răspuns:

Asa mi se intampla si mie inainte.
Nu uita sa faci incalzirea prima data. Si incepe cu greutati mici pentru a te obisnuii.
O zi placuta