| ciprianftw a întrebat:

Dati-mi un sfat am role k2 azi le-am cumpărat si am si eu o mica intrebare sa imi las 2 roţi pe rola ca aş vrea sa ma apuc serios de street dar am auzit ca daca ai 2 roti pe rola se tocesc rotiile rapid si ti se strică rolele. Deci spune-ţi-mi ce sa fac sa le las cu 4 roti pe rola sau cu doua dau funda!

3 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

Daca vrei sa te apuci de street iti trebuie niste role agresive. Gasesti aici mai multe modele : http://www.skates.ro/role/role-agresive

| ciprianftw explică (pentru me4u):

Agresive sunt si ale mele

| Bogdean a răspuns:

Eu zic ca 3 ar fi perfecte