| MConciu a întrebat:

De cateva luni merg la sala si fac exercitii pentru masa muscluara... Practic si fotbal de performanta si cineva mi-a spus ca nu e bine sa merg la sala si sa ma fortez ca nu voi mai putea juca fotbal la capacitate maxima...
este adevarat?
mi-ar prinde bine un sfat.

Răspuns Câştigător
| SerbanSnake a răspuns:

Pai cati alti sportivi nu merg si la sala tenismeni, fotbalisti, handbalisti etc cat despre fortat dpinde de fiecare, tu trebuie sa-ti faci antrenamentele astfel incat cea mai mare energie sa o ai indreptata spre fotbal fiind prioritatea ta nr1, cel putin 2- 3 zile pe satpamana la sala nu-ti fac altceva decat mult bine, multa bafta.

1 răspuns:
| MConciu explică:

Musculara...scuze