| anonim_4396 a întrebat:

De ce alimente sa ma feresc ca sa nu acumulez grasime pe abdomen?, repet, de ce sa ma FERESC, nu imi dati ex de ce sa consum.

Răspuns Câştigător
| DjAbstraktw a răspuns:

Daca nu vr sa te ingrasi nu manca: fast-food sucuri acidulate dulciui in exces doar uneori mancaruri in ulei ca ouale ochiur sau cartofi pai etc...
Funda?

7 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Sucuri acidulate, mancare tip fast-food, prajala, etc. Astea trebuie neaparat eliminate din alimentatia ta :-) sper ca te-am ajutat

| Wehes a răspuns:

Fast-Food.
Sucuri acidulate ( bere, apa minerala etc.)
Prajeli
Grasimi ( in exces )
Dulciuri.

| NoBodyByMe a răspuns:

Fasole,fainoase,dulciuri

| FitMonkey a răspuns (pentru NoBodyByMe):

Fasole de ce?

| cristi1505 a răspuns (pentru NoBodyByMe):

De ce sa se fereasca de fasole?

| DjAbstraktw a răspuns (pentru NoBodyByMe):

Fasolea nu ingrasa ba.

| NoBodyByMe a răspuns (pentru DjAbstraktw):

Ba da si se pune exact pe abdomen, eu am tinut dieta 5 luni si nutritionistul mi-a zis fara fasole