| Kefry a întrebat:

De ce fac febră cu vreo 2 zile după antrenament? Eu luni am fa un picioarele și nu am avut nimic când m-am trezit, nici o febră. Acum a început mai tare febra și mâine am și mai tare, asa mi se întâmplă de obicei. De ce?

2 răspunsuri:
| Sonic2070 a răspuns:

E ok daca ai febra dupa fiecare antrenament, asta inseamna ca muschii lucreaza si, deci, cresc mai repede!

| Raul55555 a răspuns:

Salut,este ceva normal ca febra sa isi faca mai mult efectul dupa ce se relaxeaza muschi, si eu am momomente de genu in care dupa antrenament si in prima zi sunt aproape ok, iar dimineata ma trezesc cu o febra de abia ma pot ridica din pat, cauta pe Youtube Angel Fitnes si vei gasi foarte multe informatii utile