| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot sa slabesc in zona pieptului? merg deja de vreo 6 luni la sala si de 2 luni incoa ma antrenez corect si fac si bicicleta in zilele cand nu ma duc la sala(fac vreo 30-40 de minute 60 de secunde usor pe urma urmatoarele 30 secunde repede- mi-a spus antrenorul ca asta este cel mai bun mod de ars coloriile). Am slabit la picioare la abdomen dar la piept este ca o galma nenorocita care nu vrea sa se retraga. Uitati este exact ca in imaginea asta http://www.google.ro/......tp?/imgres
si ma deranjeaza extrem de tare.

1 răspuns:
| SpaNu88 a răspuns:

Daca zici ca este galma si se simte la palmare, cred ca este cazul sa mergi la medic endocrinolog. probabil ai probleme hormonale