| devil2279 a întrebat:

De ce obosesc prea repede la antrenament,la lupte, desi fac cros, adica m-am apucat de 2 saptamani iar de alergat si la alergat parca merge mai bine cu suflul,foarte mic progres, dar la lupte degeaba, tot obosesc prea repede, parca nu am aer sa trag in piept.
Ce altceva pot sa am?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lasa tigarile.In caz ca fumezi.

| edyboss88 a răspuns:

Buna.an primul rand te apreciez pentru ca practici sporturi extreme cu motorul.Parerea mea este ca trebuie sa alergi mai mult si sa faci multa miscare pentru a-ti creste rezistenta la lupte si la lupte ar terbuii sa te ancalzesti mai bine sau sa o faci an caz ca nu o faci succes happyfunda?

| CriXxa a răspuns:

Prietene ar fi bine sa intrebi un doctorhappy