| Culturism69 a întrebat:

De exemplu eu am 1 metru 80.

Bazinul de Inot are 3 metri.

Ma impinge unu in Bazin si ma duc la fund Nu mai stiu sa ies la suprafata.

Cum ies la suprafata, cum inot spre suprafata de pe fundul bazinului

Exista ceva tutoriale?

Răspuns Câştigător
| Mikhtarian a răspuns:

Cum sa eviti? 1.Nu te duci. 2. Le spui prietenilor /stai cu ei ca sa fie atenti cu tine. 3. Inotand.
Dand din maini si din picioare,trebuie sa stii sa inoti, sunt multe moduri, depinde de tine acum.
Daca nu stii, esti cam dus.te duce apa singura in sus, dar nu sa respiri.

6 răspunsuri:
| Mikhtarian a răspuns:

Te panichezi, incerci sa strigi dupa ajutor, daca nu te vede cineva, esti in proportie 99 % catre Dumnezeu.
Vei lua apa multa, te sperii, iei si mai multa si decedezi.
N-ai sanse daca prietenii nu sunt cu ochii pe tine.
Nu stii, te sperii si. in final ..cam asta-i rezultatul in 99 din cazuri.

| Culturism69 explică (pentru Mikhtarian):

Si cum as putea evita inecul?
Cum inot spre suprafata?!

| Culturism69 explică (pentru Mikhtarian):

Banuiesc ca ma imping cu picioarele in sus si cu mainile de sus in jos.
Mersii fumos!

| Mikhtarian a răspuns (pentru Culturism69):

S-ar putea sa nu ajungi chiar la fund sa ai puterea sa te impingi, si apoi sa inoti, e obositor.
E greu, totusi daca ai 2-3 prieteni e perfect, dar sa ai incredere ca sunt atenti ei.

| Mikhtarian a răspuns (pentru Culturism69):

Cum sa eviti? 1.Nu te duci. 2. Le spui prietenilor /stai cu ei ca sa fie atenti cu tine. 3. Inotand.
Dand din maini si din picioare,trebuie sa stii sa inoti, sunt multe moduri, depinde de tine acum.
Daca nu stii, esti cam dus.te duce apa singura in sus, dar nu sa respiri.

| Captoresque a răspuns:

Tragi un pârț și te duci la suprafață.

| Culturism69 explică (pentru Captoresque):

Ce pot sa spun, m-am ca..at pe mine de ras!