| adokdgaok a întrebat:

De fiecare data cand fac flotari si ajung pe la 7-8 ma doare spatele in zona de jos, in zona lombara, carui fapt i se datoreaza?

Ma dor foarte putin si mainile dar mai mult spatele si ma fac sa ma opresc.

Răspuns Câştigător
| Aleics_Alecs_1996 a răspuns:

Nu ai pozitia corpului buna, te lasi pe " burta ". Incearca sa stai cat mai drept si cand te ridici, ridica-te cu tot corpul si o sa vezi ca o sa te opresti din cauza durerilor de mainiwinking

2 răspunsuri:
| celentano1234 a răspuns:

Poate ca nu le faci corect.

| Numesecret854 a răspuns:

Iti pot da eu sfaturi, lasa-mi un PM cu id tau de mess si iti zic tot ce vrei si iti explic big grin