| ArkanHell a întrebat:

Poate aparea vreo afectiune in zona lombara sau sunt sanse de hernie daca fac flotari cu 60-70 kg sau mai mult in spate?, data trecuta am facut cu 50 si nu am simtit nimica (desigur ca incerc sa tin spatele drept ca sa fac flotarile corect si lente)

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da, poti, un rucsac vechi si rezistent, poti baga discul in el.

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Daca ai spatele drept normal ca nu, ce greutate ai, un rucsac? Daca e un rucsac incearca sa-l ti pe piept, a.i. sa nu apese deloc pe spate.

| ArkanHell explică (pentru Cosmin86):

Ti se pare ca pot baga 60 kg in rucsac? straight face
Disc fireste...

| ArkanHell explică (pentru Cosmin86):

La sala pun colegii sa-mi tina discul sa nu cada tongue

| Cosmin86 a răspuns (pentru ArkanHell):

Pai daca faci sala, de ce mai faci flotari? Fa impins cu haltera la piept, asa poti mari greutatea confortabil, si acest exercitiu e de 1000 de ori mai bun decat flotarile.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ArkanHell):

Da, poti, un rucsac vechi si rezistent, poti baga discul in el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tara arde si baba se piaptana- lumea nu are ce manca si tie iti arde de flotari in doua degete.

| ArkanHell explică (pentru anonim_4396):

Vezi, de aia numai dorm eu la noapte acum ca mor astia de foame

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai mai, daca nu poti comenta ceva mai inteligent du-te in alta parte