| TeaUzumaki a întrebat:

De la ce firma sa cumpar l-carnitina si de pe site.As dori sa nu nici foarte scumpe dar nici sa nu fie de calitate.(cam 50-70 lei pe luna)

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Sa nu fie de calitate? atunci de ce mai iei? cauta pe megaproteine.ro carnitina de la firmele ON, scitec, bsn, dynamize.

| TeaUzumaki explică (pentru JohnnyBi):

Pai vreau sa imi achizitionez de la dynamize dar nu stiu cat de calitate sunt

| JohnnyBi a răspuns (pentru TeaUzumaki):

Sunt bune. elite xt de la dymatize se bate pe primele locuri cu gold whey standard de la on, considerat de 9 ani cel mai bun whey protein...