| motanwwe a întrebat:

Deci fac sala cam de 4-5 luni, merg de 5 ori. ce produse as putea lua ca supliment nu imi pasa ceva rapid sau care sa ma ajute in cresterea fortei nu imi pasa de masa sau greutate doar forta. (sa nu vad raspunsuri de genu inca esti la inceput ia ceva usor, vreau ceva tare si bun ) si un inca un mic sfat ce pot face ca sa cresc in forta la piept (cresc destul de greu in comparatie cu celelalte grupe) si inca un sfat cum le pot grupa (doar ca sa vad cum le-ati grupa voi) lucrez doar picioare, umeri, piept biceps, triceps avand in vedere ca fac 5 antrenamente pe saptamana (merge de luni pana vineri) si fac cate 2 grupe pe zi. cum le mai pot roti?
FUNDA (scuze daca e prea mult de citit)

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Ai o multitudine de variante de antrenament.
L- Piept-umar(partea din fata)-triceps
M- spate-umar(partea din spate)-biceps
Mi- picioare
J- piept-triceps
V- spate-biceps
Un exemplu...
Incearca un oxid nitric daca vrei forta, explozie, pompare si vasodilatare!
http://www.megaproteine.ro/Oxid-nitric/Gaspari-Nutrition-SuperPump-Max/
http://www.despreculturism.ro/energizante-inainte-de-antrenament.html
Mananca sanatos, antreneaza-te corect si dormi suficient!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

La 5 antrenamente pe saptamana faci asa :

ziua 1 - piept
ziua 2 - spate
ziua 3 - umeri si trapez
ziua 4 - picioare
ziua 5 - brate si antebrate

Pana la supliement, zi-mi ce mananci.

Sper ca ai 5 mese pe zi, proteine si carbohidrati la fiecare masa, nu? Asta e conditia nr 1. Apoi vedem ce iei.