| fixy a întrebat:

Deci in fine. urmez urmatorul program
biceps+triceps+pectorali
deltoid+spate+gambe
abdomene+coapse
ce ziceti?

9 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Deci in fine! nu stim cate serii faci cu ce greutati! deci in fine, fa acolo si bine a fi!

| fixy explică (pentru RS4):

Nu vreau sa stiu, daca fac intr-o ordine corecta

| adriangabor92 a răspuns:

Este ok

| RobertMoon a răspuns:

Si eu fac exercitii acasa cu niste haltere, si niste aparate si deja de cand iau suplimente sunt in forta.

| Tsunade99 a răspuns:

O_O
E foarte bine si sanatos sa faci sport! :*
Daca crezi ca poti face atata sport zilnic sau cum crezi tu felicitari happy
Sa nu te lasiwinking
Bafta,
Pa, pa wave

Răspuns utilizator avertizat
| aLLexeEe a răspuns:

Nu lucra pectorali cu tricepsul. Cand executi exercitii pentru pectorali lucrezi si tricepsul in acelasi timp.

| fixy explică (pentru aLLexeEe):

Mersi.dar ce zici de cel a lui denis

| aLLexeEe a răspuns:

Fiecare trebuie sa-si cunoasca corpul, dar trebuie indrumat de un instructor. Uite programul meu:
-Piept+Biceps
-Spate+Triceps
-Umeri+Trapez
-Picioare(tot ce tine de picioare) + abdomen.
La fiecare 3 zile fac pauza. Cand ma simt in forma, mai bag cate un abdomen si pe la piept, spate sau triceps.