| mmmmmmgggggggfffffhhhhhh a întrebat:

Salu TPU grupele mari de muschi trebuie sa le antrenez 1 data pe saptamana(piept,spate,coapse),dar grupele mici(biceps,triceps,deltoid,gambe, antebrat) de cate ori trebuie sa le antrenez pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Tot o data sau chiar deloc.

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Deltoizii sunt grupa mare o.O

| Cosmin86 a răspuns (pentru JohnnyBi):

Discutabil big grin

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

Huehuehue laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Adytzu258 a răspuns:

Cauta pe google programe de antrenament pentru incepatori.Vei gasi destul de multe, iar daca ti se par prea complicate sau altceva incerci sa-l adaptezi pentru tine...Si sa stii ca unele grupe mai mici sunt antrenate si atunci cand faci exercitii pentru grupele mai mariwinking