| Maniax a întrebat:

Deci...stiu sa inot,dar nu stiu sa plutesclaughingadica daca nu dau cu picioarele de fundul bazinului, sunt mort.azi am intota la o piscina 2 ture de piscina, si la a 3-a am dat peste cineva,m-am oprit si nu am stiut sa plutesc, si a venit salvamarul sa ma ajute.ce sa fac? cum as putea sa invat?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Trebuie sa inveti sa calci apa, bineinteles nu din tutoriale ci de la un profesor competent. Nu există altă soluţie. Uite aici cateva procedee
http://bogdanmandru.wordpress.com/......-6-in-apa/