| Kindal38 a întrebat:

Salut TPU! Astazi am fost la piscina, apa are 150 cm si eu 175 cm. Nu stiu sa inot! Am incercat sa stau cat mai intins pe burta si sa dau din maini si din picioare doar ca pana la urma picioarele se duceau in jos, nu erau stabile. Imi puteti da niste sfaturi despre cum as putea invata sa inot? Si ce stil de inot ar trebui sa invat pentru prima oara? Dau funda!

2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Știu una aplicabilă care e reală, instructorii ii aruncă pe elevi în apă până învață să înoate, daca instructorii văd că nu mai ies sar după ei sa ii scoată.