| Saddelyx a întrebat:

Din ce ste format echipamentul unui portar la handbal (la fete)? Poartarul poate veni imbracat in ce vrea? In sensul de trening. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Tisz_Myrthis_1998 a răspuns:

Echipamentul unui portar trebuie sa fie formata din :pantofi de sala(care nu aluneca ), tricou ( maieurile incearca sa nu le porti la antrenament, eventual sub tricou (daca e cazul ) ). si pantaloni de trening sau streci (preferabil negru). La meciuri insa antrenorul / antrenoara iti va da echipament cu, care vei putea juca. De obicei echipamentu este format din : bluza cu maneca lunga si pantaloni (preferabil negrii ) happy Sper ca te-am ajutat. Bafta in continuare.

2 răspunsuri:
| Iulianpatrascuiulimihai a răspuns:

Ar trebui sati deie ei echipament nu tu sa vii cu el de acasa dar pot sa porti treining la sigur asa stiu

| Abracadabraash a răspuns:

Eu am facut happy La meciuri va va da echipamente, sau trening negru. Bafta >big grin