| CristiXdX a întrebat:

Salut sunt clasa a8 a si as vrea sa intru la un liceu sportiv din craiova.Asi vrea sa stiu ce imi trebuie pentru a da probele sportive (sunt portar foarte bun)cum ar fi echipamentul corespunzator, medile de admitere si daca se poate sa imi spuneti ce ma va pune sa fac la probele sportive.Mersi de ajutor!

2 răspunsuri:
| Hades98 a răspuns:

Te poti interesa pe net de probe, oricum nu cred c-o sa fie ceva greu decat niste sprinturi/flotari/tractiuni... Deci lejer daca ai putina conditie fizica.

| CristiXdX explică (pentru Hades98):

Mersi de ajutor daca e vorba de flotari, sprinturi si tractiuni sau allele lucruri ma descudescurc pentru ca am o conditie buna