| ilie98 a întrebat:

Doresc sa fiu mai inalt ce imi recomandati? dau funda

Răspuns Câştigător
| darkcloud256 a răspuns:

Sa ramai asa cum esti, iar de la baschet sa stii ca nu te faci de 2 m, maxim cu 3 - 5 cm in cativa ani cresti mai mare. Cei pe care ii vezi la televizor sunt mari din nastere. Ai putea face si intinderi dimineata.

7 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Tocuri.

| kta1431k a răspuns:

Depinde,poti incerca prin cativa ani de bascket

| CrazyJok3r a răspuns:

Eu iti recomand taekwoando! E cel mai bun o sa faci si muschi de inalti etc

| enax a răspuns:

Sari de 50 de ori in fiecare dimineata si 50 de ori in fiecare seara timp de o saptamana cu genunchii la piept, si intr-o saptamana se vad rezultate.

| BLADEMATE99 a răspuns:

Eu iti recomand sa te apuci de baschet, handbal, volei sau sa rogi pe cineva sa te traga de piciore...cum vrei

| ρatyyy a răspuns:

Poi tit recoand sa faci mult sport in special handball si basket sau chiar si innotul este bunwinking
Sper ca te-am ajutatwinking