Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa-mi cumpar si eu o bicleta buna. Ce-mi recomandati? Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.

19 răspunsuri:
| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Eu am DHS si e destul de buna.Si cele de la Rich sunt bune.

| Bøøgey a răspuns:

Http://www.playbike.ro/
Eu de aici mi-am luat.

| CartoonN a răspuns:

Daca tot suntem la capitolul recomandari, ti-o recomand pe asta:
http://www.promotor.ro/......ca-9627486
:D

| RobertFHC a răspuns:

Ia-ti un bmx :o e prea marfa.

| SilviaStefan a răspuns:

Cauta pe mercador

| ovdiuc a răspuns:

Incearca DHS sunt foarte bune calitate-pret

| Patriciia a răspuns:

Vodka

| anonim_4396 explică (pentru Patriciia):

Nu ma prinde

| AlinMarian95 a răspuns:

Cube!

| paco28 a răspuns:

Shimano mountain bike eu am una de 4 ani si stau la tara deci o sa fii foarte multumit de ea!

| anonim_4396 explică (pentru paco28):

Multumesc.

| madalinapaula a răspuns:

Http://olx.ro/......17AKW.html

eu as folosi-o pe asta.
sper ca te-am ajutat

| DragosDuta a răspuns:

Eu zic sa` ti iei un DECATHLON original stii cum merge pe banda, acum depinde daca nu vrei original ia`ti un MOUNTAINBIKE sunt cele mai bune!winking

| anonim_4396 explică (pentru DragosDuta):

Multumesc pentru sfat

| Droopy_Roxi_1995 a răspuns:

Pai eu am o bicicleta cu viteze si mereu sunt cu ea la plimbare deci asta e buna ca fara viteze e naspa. A si dc iei una la mana a doua sa o verifici bine inainte de a investi in ea. Eu am una din Italia si este foarte buna numai ca nu functioneaza pe foaia mare. Deci inainte sa cumperi testeaz-o dc ai unde mergand pe ea.winking

| anonim_4396 explică (pentru Droopy_Roxi_1995):

Multumesc pentru sfat

| d3 a răspuns:

Ia-o de la Decathlon! Acolo le au foarte bune sa stii

| NoFuck a răspuns:

Bmx

| SilviuMc a răspuns:

Iti recomand o bicicleta Rich MTB.Eu am si merge de minune.Este numai buna pentru plimbarile prin oras.Are 12 viteze si frana pe fata si pe spate(amandoua in forma de U).Am dat 400 de lei deci e accesibila.Ai grija sa nu ye amendeze politia!