| cata001 a întrebat:

Dupa cat timp de petrecut in sala de forta se vede munca depusa?

Răspuns Câştigător
| ragemvp a răspuns:

Nu conteaza timpu, conteaza cum faci exercitiile. Poti sa faci cu mult dar sa faci gresit. daca faci corect si cu ceva greutai dupa 2-3 luni ar trebui sa se vada rezultatele.

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

In ani, zeci de ani.
Dar primele rezultate pot aparea dupa 1 sau 2 luni

| AlphaGod a răspuns:

Dac esti incepator se vor observa chiar din prima luna si o schimbare mai mare dupa 6 luni, iti recomand sa iti faci poza pentru a observa schimbarilewinking, fara poze nu vei observa mai nimic.

| epurel a răspuns:

Conteaza felul in care executi exercitile, dar si corpul tau.