| Jidvei a întrebat:

Dupa o luna de upper/lower m-am decis sa imi schimb programul, m-am gandit la urmatoarea alternativa, nu sunt incepator sa mai fac full body+ ca nu mai au efect la mine.
Luni spate+umeri
Marti piept+trapez
Joi picioare+abdomen
Vineri triceps+biceps

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Pare ok programul, doar ca n-as face umeri inainte de piept, ca atunci cand lucrezi pieptul intra si umerii si le afectezi recuperarea de luni (+ nu lucrezi nici piept cum trebuie).

Inverseaza luni cu marti si e OK.

3 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Cati ani de sala ai tu de "nu mai au efect" la tine? laughing laughing

| Jidvei explică (pentru AnastasiaK):

Cum la altii nu au efect anumite exercitii asa nici la mine nu intra, lucrez cu greutati mari si nu pot maximiza tot potentialul la full body, intrebarea ramane aceeasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa mai zic si sa le tot rotesc, adica saptamana a 2-a facut Luni brate si asa mai departe.