| cosminul a întrebat:

E bine sa iau creatina in aceeasi perioda cu aminoacizi? Sau nu e benefica combinatia?

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Poti lua linistit aceasta combinatie de suplimente. Respecta dozele si nu vei avea probleme. aminoacizii dimineata, inainte si dupa antrenament si creatina inainte cu 20-30 min de antrenament.
http://www.despreculturism.ro/ce-sunt-suplimentele-nutritive.html

5 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Nu are nimic ma, i-a cu incredere nu o sa ti se intample nimic. Nu te lua dupa Delyen ca habar n-are.

| StefanERC a răspuns:

Nu chiar. Mai bine le iei pe rand ca sa nu reactioneze gresit organismul tau. Si pe rand sunt asimilate mai bine.
Cel mai bine e sa incerci sa renunti la ele si nu vei regreta happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru StefanERC):

" Cel mai bine e sa incerci sa renunti la ele si nu vei regreta happy"

de ce sa renunti?

aminoacizii se gasesc in mancare, vrei sa renunte si la mancare? sa stea toata ziua nemancat?

| StefanERC a răspuns (pentru Cosmin86):

El nu se referea la aminoacizii din mancare

| Cosmin86 a răspuns (pentru StefanERC):

Si aia din suplimente tot din mancare sunt extrasi

sau esti un copil mic care habar n-are despre ce e vorba?