| RudeBoy_Denis_1911 a întrebat:

Vreau sa cumpar ON 100% Whey Gold Standard dar vreau si sa il mai combin cu altceva pentru o crestere cat mai rapida in masa musculara. Cu ce sa il combin? creatina, aminoacizi, multivitamine...etc. Care combinatie e cea mai benefica pentru cresterea in masa musculara?

Răspuns Câştigător
| cristif a răspuns:

Creatina! proteinele+creatina e cea mai buna combinatie pentru "ati exploda" masa musculara, evident cu o alimentatie calumea. Daca vrei si multivitamine, recomand cu placere daily formula de la universal big grin

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Combini shakeul cu creatina. Dimineata iei complex de multivitamine si minerale, iar pe parcursul zilei, eventual intre mese poti sa iei aminoacizi pentru a iti mentine organismul in stare anabolica.

| Cosmin86 a răspuns:

Creatina clar

p.s. : cu amino n-are rost sa-l combini, ca o proteina e compusa din amionacizi... deci nu are rost sa iei separat