| AndreeaM1 a întrebat:

E ok sa fac 120 de genoflexiuni in fiecare seara si pauza la 3 zile?
Ma apucasem de 30 day squat challenge si azi a fost ziua 15 ( 140 de genoflexiuni) dar mai mult de 115-120 nu pot. In cat timp se vor vedea rezultate?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

E foarte bine, doar ca fac cu ceva greutati sa nu pierzi muschi si grasime, nu fa 120, fi atenta
in ture
prima serie maxim
a doua maxim
a treia maxim
pana numai poti, repet pana pur si simplu mori, si daca simti mai faci una, asa vei slabi, dovedit stiintific, asa 120 organismul se adapteaza si numai slabesti, dar facand maximul slabesti, pauza 1 minut intre seturi, sau poti alerga la maxim un minut in 4 serii e ca o ora de alergare moderta tu alegi, repet intensitate maxima + dieta proteica

6 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Daca faci ar fi bine sa faci zi de zi, in serii, dupa pauza 3/5 minute si dupa iarasi, fa-ti un numar de serii de exemplu 300 ginoflexiuni in 3 serii si faci 100 in prima, 100 in a2a, si 100 in a3a serie. Zi de zi, exceptie sambata si duminica daca ai treaba, daca nu ai ce face poti face si atunci, asa se va vedea rezultatul! In 2/3 luni va da rezultate!

| AndreeaM1 explică:

RAY25TM in fiecare zi?
Multumesc si tie, Chris!

| RAY a răspuns (pentru AndreeaM1):

Nu chiar zilnic, 5 zile pe saptamana e ok, eu personal voi face o zi cardio, o zi cultursm

| AndreeaM1 explică:

Ok, multumesc frumos!

| RAY a răspuns (pentru AndreeaM1):

Daca ai intrebari nu ezita sa ma intrebi

| AndreeaM1 explică:

In regula, multumesc f mult inca o data. O seara buna!winking