| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca daca esti in crestere si ridici greutati ele te vor tine pe loc?

Răspuns Câştigător
| hgawethgsze a răspuns:

Pai hai sa-ti explic eu de mic am fost mai grasut am 13 ani si acum am grasime pe burta dar am un 1m si 68 deci cred ca te pune pe loc dar mai putin.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cam asa se aude. Acum nu poatr garanta nimeni

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Oamenii foarte creduli, tot ce aud si cred

| RAY a răspuns:

Cine stie, fiecare e diferit, genetica difera

| siriusblack98 a răspuns:

Daca nu ai grija de pozitia executiei atunci da.Iti pot incetini sau chiar opri cresterea in inaltime.

| FaraNumePls a răspuns:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti destul de puternic te poti misca de pe loc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde trebuie sa executi corect exercitiile si sa nu te accidentezi, doar asta poate afecta cresterea intr-un fel.
Ai grija cum faci incalzirea, executia care se invatã in timp de la greutati mici spre mari.

| hgcl a răspuns:

Da, este o minciuna.

| AlexHte a răspuns:

Depinde in ce masura ridici, daca faci exces da.