| ElGreco88 a întrebat:

Este adevarat ca daca folosesti un anumit timp suplimente proteicemergenad la sala, cand te lasi de luat nu mai cresti in masa musculara? Sau daca te lasi dupa un anumit timp ajungi la greutatea de la care ai plecat cu administrarea suplimentelor? FUNDA

2 răspunsuri:
| pupazagabriel a răspuns:

Salut dany, suplimentele proteice au efecte negative daca sunt administrate necorespunzator. Dupa ce numai faci sala si continuii sa iei suplimente o sa se puna cateva kg pe tine, dar nu e de speriat.Tu daca ai renuntat la suplimente continua sa faci sport si totul va fi bine.

| ElGreco88 explică (pentru pupazagabriel):

Deci este adevarat sau nu? Daca i-au suplimente proteice timp de doua 3 luni si apoi nu mai i-au, nu o sa mai cresc in masa musculara? pupazagabriel Te rog frumos da add la id-ul danny. ftw18 este id meu sa mai vorbim cate ceva, daca vrei! multumesc anticipat