| startone a întrebat:

Este adevarat ca daca fumezi si faci sala nu faci progrese in culturism? adica nu se pune nimic pe tine? eu am un prieten care fumeaza, face sala si arat chiar bine...

3 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Poti progresa facand culturism dar gandeste-te ca obosesti mai repede raportul de CO2 fiind mai mare la un fumator,

| hibrid112 a răspuns:

Nu stiu sigur se poate dar gandeste-te cum se poate numi sportiv cel care fumeaza consuma alcool etc. evident nu da acelasi randament

| Veleno1 a răspuns:

Unu care fumeaza nu se poate numi sportivi, nu o sa dai randament la sala daca fumezi si ai plamanii...