| xGamerZ212 a întrebat:

Daca faci sala si fumezi e adevarat cu nu se prinde nimic de tine?

13 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca esti fumator, capacitatea functionala a plamanilor tai scade drastic chiar si la un efort fizic usor (urcatul scarilor de la un etaj la altul )!--- este un motiv pentru care sportivii de anduranta nu fumeaza.

| Cosmin86 a răspuns:

Intrebare de copil mic...

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu are treaba una cu alta.
Sportul cu fumatul nu prea se impaca bine.
Scad performantele si rezistenta.
De pus se pune daca tragi corect si cat trebuie!

| Samariteanul a răspuns:

Nu e adevarat. Poti sa si fumezi si sa si faci sala, nu conteaza, tot o sa faci muschi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragul meu, coeficientul de inteligenta nu creste daca fumezi la sala...

| awspam a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate se gandea ca daca faci sala si fumezi nu se mai ia nimeni de el
era probabil o intrebare nu o afirmatie

| xGamerZ212 explică (pentru awspam):

Pretenas nu cauta vorba

| xGamerZ212 explică (pentru anonim_4396):

Taci ca esti prostt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te va afecta cu aproape nimic, doar că vei obosi mai repede.Te sfătuiesc să nu mai fumezi, îţi face numai rău.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Respirația o sa ti-o afecteaza la un efort depus (mai mare) se zice ca tigarile nu te lasă sa te îngrasi. Ia demonstreaza-ne tu ca invingi lucrul asta cu sala

| IFeelS0Alone a răspuns:

Nu are nici o treaba, o sa obosesti mai repede. Incearca sa nu fumezi inainte de sala.