| Johnny25 a întrebat:

Este adevărat că genuflexiuni ajută la formarea unui fund mai bombat? Dacă da, ce altceva se mai poate face?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da + fandari, cam astea sunt cele mai bune, alte exercitii pentru fesieri gasesti cautand pe Youtube

| Ivanov27 a răspuns:

Da este adevarat. Aici gasesti tot ce ai nevoie : https://www.youtube.com/watch?v=odcwt9kUna8

| Jigorugu a răspuns:

O soluție practică ar fi urcatul de trepte, genoflexiunile solicită o mulțime de mușchi nu doar pe cei ai feselor.