| beatbox97alex a întrebat:

Este adevarat ca la skandenberg ai mana mica nu ai ce cauta in acest sport?

8 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Prietene. Depinde sa nu o ai foarte mica dar daca ii asa mai mica in general nu are nimica.winking

| WR104 a răspuns:

Nu-i adevarat dar e un mic deavantaj si trebuie sa muncesti mai mult.

| 01rukia01 a răspuns:

Nu.eu am mana mica si ii fac pilaf pe mai toti baietii.important e sa ai forta, nu conteaza daca ai mana mica sau nu

| Cosmin86 a răspuns (pentru 01rukia01):

Corect, nu conteaza marimea happy

Chiar ii faci pilaf pe toti? Cand facem un meci? happy

| losseru a răspuns:

Deloc...
Chuck Norris are mana cat un par si ii rupe pe toti asa ca:No Stress!

| Cosmin86 a răspuns (pentru losseru):

De cand e Chuck Norris bun la skandenberg? laughing

| losseru a răspuns (pentru Cosmin86):

De cand a aparut netu.Ca toti prostii l-au primit cadou de Pasti!

| stefantiby a răspuns:

Depinde, daca te referi la palma, ca nu stiu sa ma exprim altfel, poate insemna ca ai incheietura slaba si atunci da nu ai ce sa faci, insa daca ai mana scurta ai un avantaj intotdeauna cei cu mana scurta au mai multa forta in brat... e mai complicat de explicat, sa spunem doar ca isi folosesc muschii mai usor.