| Alexandru32178 a întrebat:

Este normal ca atunci când iau The PUMP de la MyProtein să înceapă să mă usture fața și apoi tot corpul? Dacă nu, îmi poate spune cineva de ce mi se întâmplă asta.

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

De furnicaturi am auzit, e din cauza beta-alaninei, de usturime nu. Probabil esti alergic la ceva, te sfatuiesc sa nu il mai folosesti.
PS: Nu este expirat, nu?

| Alexandru32178 explică (pentru aXy99):

Practic furnicături. dar ma si ustura/înțeapă fata iar apoi tot corpul. nu prea e suportabil

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Probabil esti alergic la unul sau mai multe ingrediente.

| siriusblack98 a răspuns:

Astea sunt simptomele unei alergii. Nu este ceva normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti iei ce ma? The pump?
Ia lasa tu suplimentele si baga antrenamente si mancare. Informeaza-te cat poti de mult despre alea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal.